• banner1-1
 • banner2-1
 • banner3
 • cilësi

  cilësi

  Cilësia e parë! Ne jemi gjithmonë një për t'ju ndihmuar të vlerësuar paketimin tuaj.
  MË SHUMË
 • certifikatë

  certifikatë

  Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të cilësisë së lartë, kosto-efektive produkteve
  MË SHUMË
 • prodhues

  prodhues

  prodhues i fleksibile Packaging Produkte gati 7 vjet. Fabrika jonë ndodhet në Songjiang Shanghai.
  MË SHUMË
 • Ekipi Shërbimi Pretty

  Ekipi Shërbimi Pretty

  ekip i ri të shërbimit me njohuri profesionale të industrisë, asnjë pengesë gjuhe, përgjigje të shpejtë, dhe shumë e shumë durim.
  MË SHUMË
 • mtpak

Mire se erdhet ne

Kompania jone!

MT PACK është një prodhues i bazuar Kinë fleksibël në Shanghai për vite, dhe ne ofrojmë shërbimin për të gjitha llojet e qeseve paketimit fleksibël. Duke përfshirë të dalë xhep, anë gusseted qese, qese banesë poshtme, qese banesë, hundëz qese dhe film rrotullon.

Ne mbështesim klientët me planet e tyre me porosi të paketimit, Ne të sigurojë jo vetëm produkte me cilësi të lartë, por edhe me shërbimin e bukur, të ndihmuar dhe për të shoqëruar klientët tanë të rriten.

MT PACK ka qenë duke punuar me klientët në të gjithë botën, ne kemi një gamë të plotë të tregjeve, duke përfshirë: kafe, çaj, bujqësi, buke, pije, ushqim për fëmijë, ushqim organik, mish, ushqim rostiçeri, ushqim deti, ushqim i përkëdhelur, kujdesin personal, supave dhe kështu me radhë.

Gjatë disa viteve të fundit, MTPACK ka arritur nota të paparë. Ne jemi të lumtur për të rritur me më shumë ndërmarrje. Shpresoj se ju do të na zgjedhur si furnizuesi juaj paketimit.

 

Shiko te gjitha

Produkte Featured

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !