бескорисно ќеса

Краток опис:

Бескорисно торбичка со патент Големина: Кориснички Количина: 15.000 парчиња  


 • ФОБ Цена: US $ 0,08-0,5 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 15.000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, исплата Пал, жица пари, пари група
 • Производство Време: 30-45days
 • детали за производот

  бескорисно ќесасо патент

  Големина: Кориснички

  Количина: 15.000 парчиња

   

  IMG_1679 IMG_1680 IMG_1681 IMG_1682


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !