Браун Крафт рамно дно ќеса со Стандард Push Up ципа

Краток опис:

Brown Kraft Flat Bottom Pouch with Standard Push Up Zipper Size: 110x190x80mm Material: Brown Kraft/VMPET/PE 140mic MOQ: 15,000 pieces Production: 45 days   Size Options:


 • ФОБ Цена: US $ 0,08-0,5 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 15.000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, исплата Пал, жица пари, пари група
 • Производство Време: 30-45days
 • детали за производот

  Браун Крафт Рамно дно ќесасо Стандард Push Up ципа

  Големина: 110x190x80mm

  Материјал: Кафеава Крафт / VMPET / ПЕ 140mic

  MOQ: 15.000 парчиња

  Производство: 45 дена

   

  IMG_3857 IMG_3858 IMG_3859

  Опции Големина:

  Рамно дно ќеса


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !