70g / 100g / 150g / 250g / 500g / 1кг / 2kg Браун Крафт Stand Up ќеса со патент

Краток опис:

Brown Kraft Stand Up Pouch with Zipper Size:70g/100g/150g/250g/500g/1kg/2kg Material: Brown Kraft/VMPET/PE 140mic MOQ:10,000 pieces Production: 30days Size Options:


 • ФОБ Цена: US $ 0,08-0,5 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 15.000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, исплата Пал, жица пари, пари група
 • Производство Време: 30-45days
 • детали за производот

  Браун Крафт Stand Up ќеса со патент

  Големина: 70g / 100g / 150g / 250g / 500g / 1кг / 2kg

  Материјал: Кафеава Крафт / VMPET / ПЕ 140mic

  MOQ: 10.000 парчиња

  Производство: 30days

  IMG_0994 IMG_0995 IMG_0996 IMG_1004

  Опции Големина:

  Stand Up ќеса


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Интернет разговор!