1кг бела крафт страна Фалт Кафе Чанти со вентил

Краток опис:

Item: 1kg side gusset coffee bags with valve Size: 85x125x385mm Material: MOPP/white kraft/VMPET/PE 140mic MOQ: 15,000 Size Options:


 • ФОБ Цена: US $ 0,08-0,5 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 15.000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, исплата Пал, жица пари, пари група
 • Производство Време: 30-45days
 • детали за производот

  Содржина: 1 кг страна фалтата кафе кеси со вентил
  Големина: 85x125x385mm
  Материјал: MOPP / бела крафт / VMPET / ПЕ 140mic
  MOQ: 15.000

  IMG_3901 IMG_3902 IMG_3903 IMG_3905 IMG_3906 IMG_3907 IMG_3908 IMG_3909

  Опции Големина:

  Страна Фалт ќеса


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !