250G рамно дно ќеса со Pocket ципа и вентил

Краток опис:

Item: White Kraft Flat Bottom Pouch with Tear Off Zipper and Valve Size:110mm X 80mm X 190mm Material:MOPP19/ 60g white kraft/VMPET12/PE 45 Printed as per design MOQ: 15,000 pieces Size Options:  


 • ФОБ Цена: US $ 0,08-0,5 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 15.000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, исплата Пал, жица пари, пари група
 • Производство Време: 30-45days
 • детали за производот

  Точка: бела Крафт рамно дно ќеса со откине ципа и вентил
  Големина: 110mm X 190mm X 80mm
  Материјал: MOPP19 / 60g бела крафт / VMPET12 / ПЕ 45
  Печатени како на дизајн
  MOQ: 15,000 парчиња

  IMG_3845

  IMG_3846IMG_3847

  IMG_3848

  IMG_3849

  IMG_3856

  Опции Големина:

  Рамно дно ќеса

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !