• banner1-1
 • banner2-1
 • banner3
 • Квалитет

  Квалитет

  Квалитетот на прво место! Ние сме секогаш на еден да ви помогне да се оцени вашата амбалажа.
  ПОВЕЌЕ
 • Сертификат

  Сертификат

  Нашата фабрика прерасна во Премиер ISO9001: 2008 сертифициран производител на висок квалитет, ефективни производи
  ПОВЕЌЕ
 • Производител

  Производител

  Професионална производител на флексибилни пакување производи речиси 7 години. Нашата фабрика се наоѓа во Songjiang Шангај.
  ПОВЕЌЕ
 • Прилично Сервисен Тим

  Прилично Сервисен Тим

  Млад тим услуга со професионална индустрија знаење, ги нема јазичната бариера, брз одговор, и доста трпение.
  ПОВЕЌЕ
 • mtpak

Добредојдовте во

Нашата компанија!

МТ ПАК е Кина, врз основа флексибилни производителот во Шангај со години, а ние нудиме услуга за сите видови на флексибилна амбалажа кеси. Вклучувајќи застане торбичка, торбичка gusseted страна, рамно дно торба, рамни торбичка, бескорисно торбичка и филмски ролни.

Ние ја поддржуваме клиентите со свои сопствени пакување дизајни, ние обезбедуваме не само високо квалитетни производи, но исто така и со убаво услуга, помош и ја придружува нашите клиенти да расте.

МТ ПАК работи со клиенти низ целиот свет, имаме комплетен спектар на пазари, вклучувајќи: кафе, чај, земјоделството, пекарница, пијалоци, храна за бебиња, органска храна, месо, ужинка храна, морска храна, храна за домашни миленици, лична нега, супи и така натаму.

Во текот на изминатите неколку години, MTPACK има постигнато невиден оценки. Ние сме среќни да расте со повеќе претпријатија. Надевам дека ќе биде со нас изборот како вашиот пакување снабдувач.

 

Види се

Избрана Производи

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !